AMERİKA'DASPOR VE EĞİTİM

bir arada

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

DANIŞMANLIK

Amerika

SPOR
HER SEVİYE
EĞİTİM
LİSE / ÜNİVERSİTE
GEÇERLİLİK
TOEFL / TRANSCRIPT

TopCampUSA sporcu ve öğrencilerine Amerika’da eğitim ve spor kampları ile birlikte sporcu/ öğrencilerin spor ve eğitim hayatlarını devam ettirebilecekleri burs olanakları ile amatör ve profesyonel her yaşta sporcuya/öğrenciye destek vermektedir.

BENİ NE BEKLİYOR

Eğitim Hayatı
Kültür Değişikliği
Özgüven

Spor Hayatı
Yabancı Dil
Gelecek

Sporcu ve öğrencilerimiz için en uygun programları belirleyip aileleri ile birlikte rotamızı belirliyor ve en doğru yolu çizmeyi amaçlıyoruz. Amerika’daki eğitim ve spor hayatları boyunca onlara eşlik ediyor ve eğitim hayatları boyunca yanlarında olmaya devam ediyoruz.

NASIL GİDECEĞİM?

Sporcularımıza özel scoutlarımız aracılığıyla yapacağımız araştırmalar doğrultusunda lise ve üniversite düzeylerinde spor hayatlarını ve eğitim süreçlerini devam ettirebilecekleri ve mümkünse burs kazanabilecekleri bir imkan düzeni bulabilmelerini sağlıyoruz. Alınması gereken sınavlar gibi yerine getirilen gereklilikler sonrasında gerekli araştırmaların sonuçlanması sporcu ve ailesi ile paylaşılıyor ve hangi program seçildiyse gittikten sonra da nasıl bir ortamda yaşayacak ise (kalacak yurt/ev yada gıda, vb.), hepsini sporcu ve ailesi en başından biliyor olacak.

NEDEN TOPCAMPUSA?

Türkiye’ye sporcu/öğrenci tabanlılar için kamp ve danışmanlık kültürünü getiren ilk kurum olduğumuz, sporcu/öğrencilerimize hazır programlar değil kişiliklerine, oyun tarzlarına ve eğitim düzeylerine özel ve butik olacak şekilde araştırmalar yaptığımız ve bu süreci birebir yaşamış kişilerden oluşan bir ekibe sahip olduğumuz için TopCampUSA olarak bu alanda amacımız samimiyet ile sporcu/öğrencilerimizin geleceğini planlamaktır. Profesyonel hayatlarına adım attıklarında da destekçileri olmaya devam edeceğiz. TopCamp ailesine hoş geldiniz.

AMERİKA'DA SPOR & EĞİTİM

DÖNEMLERAralık 18 - Şubat 28
Mart 18 - Haziran 28
LOKASYONGayrettepe Ofisi
İstanbul
İLETİŞİM+90 (850) 215-8754
[email protected]

SÜREÇTE

Adım Adım

KARAR VER

Sporcu ve öğrencilerinin velileri ile birlikte ortak karar verip kendilerini bu sürece adamaları gerekiyor. Bu süre zarfında ekibimiz ile toplantı düzenleyebilirsin. Öğrenmek istediklerini sorabilir ve geleceğini daha bilinçli planlamak adına bizden destek alabilirsin.

BAŞVUR

Bu yolda beraber yol almak istediğine karar verdikten sonra başvuru formumuzu doldur. Ardından vize ve okul başvurularında kullanılacak belgeleri danışmanlığımız yardımıyla bir araya getir.

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

DEĞERLENDİRELİM!

Elimizdeki veriler ve finansal olanaklarımızın doğrultusunda sana en uygun programı bulalım.

GERÇEKLEŞTİRELİM!

Senin eğitimine ve atletik başarına en çok yardımcı olacak programa kabulünü sağladıktan sonra gelen I-20 formuyla vize başvurunu gerçekleştirelim

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

SENİNLEYİZ!

Amerika’ya adım attıktan sonra yaşayabileceğin olumlu-olumsuz bütün deneyimlerini bizimle paylaşabilir ve fikir alabilirsin. İçinde bulunduğun süreci başarıyla tamamlamış danışman kadromuzla her an seninleyiz!

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]